Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Marina Vjollca bëhet zeshkane, ky është reagimi i Getit

8:20 | 6 Gusht 2020

Getoar Selimi e ka komentuar stilin e ri të Marinës.

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ditën e djeshme i ka befasuar të gjithë, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi ajo bëri ndryshimin drastik në pamje dhe u shndërrua në një zeshkane seksi.

Nuk dihet nëse i ka ngjyrosur flokët apo ka vendosur paruke mirëpo nuk kishte se si të mungonte komenti publik i burrit të saj Getit.

Në mënyrë komike ai i ka shkruar një koment në Instagram.

“Sa i ngjan gruas time”, ka shkruar ai pranë postimit të fotografisë./Lajmi.net/