Marina dhe Geti udhëtojnë me helikopter, ky detaj mori vëmendjen – Lajmi.net
Marina dhe Geti udhëtojnë me helikopter, ky detaj mori vëmendjen
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:47, 6 January 2019
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë pushimet në Las Vegas.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë publikuar disa imazhe para një udhëtimi me helikopter, shkruan lajmi.net.

Moderatorja mori vëmendjen me veshjen, në të cilën kishte vënë në pah këmbët seksi.

Kujtojmë që përkundër Getit që ishte shumë aktiv në muzikë gjatë vitit që e kemi lënë pas, Marina nuk ishte aktive në ndonjë projekt televiziv. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🚁

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

Flight mode 👁

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO