Mariah Carey sjellë videoklipin e ri (video)

Këngëtarja Mariah Carey ka publikuar videoklipin e saj më të ri të ri të titulluar "Infinity".

ShowBiz

03/06/2015 19:00

Kjo këngë ndodhet në përmbledhjen e Mariah Carey,e cila përfshin të gjitha hitet e saj.

Videoklipin e ka xhiruar Brett Ratner,e në të shfaqet edhe supermodeli Tyson Beckford si dhe ylli i serisë Empire,Jussie Smolett.(Lajmi.net)

YouTube player