Mariah Carey në top formë

Mariah Carey nuk di të plaket. Këngëtarja amerikane dukej më në formë se kurrë më parë, kur performoi në ‘Rockefeller Center Christmas’, përpara bredhit të Vitit të Ri, para festave të fundvitit. 43 vjeçarja kishte veshur dy fustane, njërin të bardhë, në të cilin dukej mjaft seksi, dhe një tjetër të kuq, ndërsa në prapavi…

ShowBiz

04/12/2013 19:00

Mariah Carey nuk di të plaket. Këngëtarja amerikane dukej më në formë se kurrë më parë, kur performoi në ‘Rockefeller Center Christmas’, përpara bredhit të Vitit të Ri, para festave të fundvitit.

43 vjeçarja kishte veshur dy fustane, njërin të bardhë, në të cilin dukej mjaft seksi, dhe një tjetër të kuq, ndërsa në prapavi shiheshin fëmijët duke marrë dhurata. Carey e këndoi këngën ‘All I Want For Christmas Is You’, pasi ishte momenti i duhur për ta bërë këtë, para festës së Krishtlindjeve.