Marcelo: Vetëm me një kusht mund të largohem nga Real Madridi – Lajmi.net
Marcelo: Vetëm me një kusht mund të largohem nga Real Madridi
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 14:04, 12 February 2019
Marcelo është duke u lidhur me një largim nga Real Madridi në fund të sezonit.

Marcelo po kërkohet nga Juventusi, andaj Real Madridi është duke u përgatitur për shitjen e tij.

Por, mbrojtësi brazilian ka thënë se ai mund të largohet nga madrilenët vetëm me një kusht.

“Do të largohem nga Real Madrid, kur nuk do të jem më i mirëpritur në klub”, tha ai në pjesën e dytë të një interviste me  Esporte Interativo, përcjell lajmi.net.

“Unë i besoj vetes dhe punës që bëj, kur unë do të jem i trishtuar, do të largohem, tani për tani nuk kam menduar kurrë për këtë, besoj më shumë se çdo person tjetër dhe nuk kam asnjë arsye për të ndryshuar ekipin tani.”, ka vazhduar më tej Marcelo. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO