“Marca” dëshpëron Real Madridin: Kane në Bayern Munich – Lajmi.net
“Marca” dëshpëron Real Madridin: Kane në Bayern Munich
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:31, 24 March 2018
“Marca” shkruan se sulmuesi Robert Lewandowski pritet të largohet nga Bayern Munich, pas përfundimit të këtij sezoni. Në vend të tij mund të vjen Harry Kane nga Tottenham Hotspur.

Bayern Munich është i gatshëm ta mposht Real Madridin për transferimin e sulmuesit të Tottenham Hotspur, Harry Kane.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se sulmuesi Robert Lewandowski pritet të largohet nga gjiganti bavarez, pas përfundimit të këtij sezoni.

Largimi i Lewandowskit do ta detyrojë Bayern Munichun të sjellë një sulmues të ri, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, skuadra kampione në fuqi nga Bundesliga ka identifikuar yllin anglez, Kane, si pasardhës ideal për Lewandowskin, i cili kërkohet nga Real Madrid. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO