Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Maradona ndërron gjininë (Foto) ?

17:57 | 2 Mars 2015

Maradona

Diego Armando Maradona është shndërruar në një objekt talljeje nëpër rrjetet sociale, pasi pamja e tij e fundit i ka befasuar të gjithëve.

Së fundmi, Maradona u paraqit në mënyrë shumë interesante para publikut, pasi fytyrja e tij dukej si një fytyre femërore.

Kjo pasi Maradona ishte rregulluar pak më shumë, dhe si duket ka tentuar që ta ndërrojë dukjen në fytyrë.

Përndryshe, nëpër rrjetet sociale gjithashtu po qarkullon dhe një nofkë e re për argjentinasin, të cilin e quajnë ‘MAMAdona’.