Mancini i sigurt për transferimin e Perisic

Trajneri i Interit, Roberto Mancini ndjehet i sigurt se skuadra e tij do të arrijë transferimin e Ivan Perisic nga Wolfsburg.

Sport

13/08/2015 09:54

Xherdan Shaqiri edhe zyrtarisht kompletoi transferimin te Stoke City, kurse Mancini kërkon zëvendësimin e mesfushorit me pasaportë zvicërane.

”Perisic? Jam i sigurt për shumë gjëra”, tha Mancini.

Deklarata e tij erdhi pas dy humbjeve në kuadër të trofeut ‘TIM’ nga Sassuolo dhe Milan.