Mancini goditet me top dhe rrëzohet në tokë (Video)

Trajneri i Interit, Roberto Mancini ka pësuar një tronditje në takimin kundër Genoas, pasi është rrëzuar në tokë nga një goditje që mori nga bashkëlojtari i tij.

Sport

11/01/2015 14:15

Teksa ishte duke rjedhur minuta e 67 e takimit, Mancini pësoi një tronditje mjaft të madhe në kokë.

Ai u godit nga lojtari i tij me topë, dhe si pasojë e kësaj u rrëzua menjëherë në tokë, pasi goditja ishte mjaft e madhe.

Video