Të Infektuar: 102.742

Të Shëruar: 89.141

Të Vdekur: 2.105

Manchester United publikon listën e të ftuarve ndaj Granadas

15:05 | 7 Prill 2021

Manchester United nesër do jetë mysafir i Granadas, sfidë e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Evropës.

“Djajtë e Kuq” kanë publikuar listën e të ftuarve, ku mungojnë tre yjet, Eric Bailly, Phil Jones dhe Anthony Martial, përcjellë lajmi.net.

Lista e plotë:

Portierë: David De Gea, Dean Henderson, Lee Grant, Nathan Bishop

Mbrojtës: Victor Lindelof, Harry Maguire, Luke Shaw, Alex Telles, Axel Tuanzebe, Aaron Wan-Bissaka, Brandon Williams

Mesfushorë: Amad, Bruno Fernandes, Fred, Daniel James, Juan Mata, Nemanja Matic, Scott McTominay, Paul Pogba, Donny van de Beek

Sulmues: Edinson Cavani, Anthony Elanga, Mason Greenwood, Marcus Rashford./Lajmi.net/