Manchester United përballet me Club Brugge

Manchester United do të përballet me Club Brugge në kuadër të ndeshjeve Play-Off të Ligës së Kampionëve.

Sport

07/08/2015 12:30

Sot është hedhur dhe shorti për ndeshjet Play-Off të Ligës së Kampionëve.

Dhe, siç e kemi postuar edhe më herët, Skënderbeu do të përballet me Dinamo Zagrebin.

Teksa, skuadra angleze, Manchester United do të përballet me skuadrën belge, Club Brugge.

Lazio v Bayer Leverkusen
Man Utd v Club Brugge
Sporting Lisbon v CSKA Moscow
Rapid Vienna v Shakhtar Donetsk
Valencia v Monaco

BATE Borisov v Partizan
Basel v Maccabi
Skenderbeu v Dynamo Zagreb
Celtic v Malmo
Astana v APOEL

Shorti