Manchester United fiton me rikthim (VIDEO)

Manchester United e ka përmbysur rezultatin ndaj Wolfsburg, për t’a shënuar fitoren e parë në Ligën e Kampionëve këtë edicion. Fillimisht Caligiuri e kaloi Wolfsburgun në epërsi mirëpo dy gola të shënuar nga Mata dhe Smalling ia dhanë fitoren Unitedit me rezultat 2:1.

Sport

30/09/2015 22:40

YouTube player