Manaj shënon dy supergola për Interin (Video)

Reay Manaj po shkëlqen me Interin në stërvitje.

Sport

04/08/2015 22:12

Sulmuesi shqiptar i Interit, Rey Manaj po vazhdon të tregoj paraqitje të mira në stërvitje me Interin.

Ai gjatë stërvitjeve të sotme, ka shënuar dy gola shumë të bukur, duke ia bërë me dije Mancinit se ka një sulmues të spikatur në skuadër.

Manaj ishte në të njëjtin ekip me Shaqirin gjatë stërvitjeve dhe ishte pikërisht ekipi i tyre që doli fitues.

YouTube player