Man Utd s’ka të ndalur, gol edhe nga Pogba dhe Martial (VIDEO)

Paul Pogba e Anthony Martial shtuan edhe dy gola për Manchester United që tani udhëheq 4:0 ndaj Swansea Cityt.

Sport

19/08/2017 15:13

http://www.dailymotion.com/video/x5xep84

http://www.dailymotion.com/video/x5xepdu