Man Utd – PSG, formacioni i kombinuar me lojtarët më të shtrenjtë – Lajmi.net
Man Utd – PSG, formacioni i kombinuar me lojtarët më të shtrenjtë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 18:51, 12 February 2019
Gara elitare për klube të Evropës, Liga e Kampionëve, rikthehet sonte për të vazhduar me fazën e eliminimit direkt.

Në orar sonte (e martë) janë dy ndeshje.

Manchester United në ‘Old Trafford’ në pret Paris Saint Germian, në ndeshjen e parë të 1/16 të Ligës së Kampionëve, e cila fillon nga ora 21:00.

Në rrjetet sociale po qarkullon një formacion i kombinuar me lojtarët e të dy skuadrave, të cilët njëherit janë edhe më të shtrenjtit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO