Man Utd mposht Stoken, s’luajnë Shaqiri e Januzaj (VIDEO)

Manchester United e ka mposhtur Stoke Cityn me rezultat 3:0. Lingard, Martial dhe Rooney realizuan për ‘Djajtë e Kuq’. Në këtë përballje nuk u paraqitën fare Xherdan Shaqiri e Adnan Januzaj.

Sport

02/02/2016 22:49

YouTube player