Man Utd – Liverpool, formacionet (FOTO)

Manchester United dhe Liverpool ndeshen sot në kuadër të Premierligës në një ndeshje të madhe në Old Trafford.

Sport

12/09/2015 09:50

Manchester United e pret Liverpoolin në derbin e xhiros së pestë në Premierligë.

Rivalët e vjetër gjithmonë kanë dhuruar duele interesante në ballafaqimet e tyre.

Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.