Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Man Utd i futet garës për Adama Traore

16:30 | 24 Tetor 2020

Manchester United është futur në garë për Adama Traore.

Adama Traore ka shkëlqyer në sezonet e fundit me Wolverhampton Wanderers, duke bërë që shumë skuadra të vihen pas tij.

Skuadra të shumta janë vënë pas tij, duke bërë që edhe vlera e tij të rritet.

‘Mundo Deportivo’ shkruan se edhe Manchester United është futur në garë, anash Man City e Liverpool.

Juventus dhe Barcelona po ashtu flitet se kanë shfaqur interesim për anësorin.

Wolves mund të bëjnë rezistencë të madhe për të ruajtur kartonin e lojtarit. Mbetet të shihet se cila do të jetë e ardhmja e spanjollit. /Lajmi.net/