Man Utd – Feyenoord, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United-Feyenoord.

Sport

24/11/2016 19:55

Manchester United: Romero, Valencia, Jones, Blind, Shaw, Carrick, Pogba, Mata, Rooney, Mkhitaryan, Ibrahimovic.

Feyenoord: Jones; Karsdorp, Dammers, Van der Heijden, Nelom; Tapia, Kuyt, Vilhena, Toornstra, Jørgensen, Elia.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.