Man Utd e do yllin e Ajaxit – Lajmi.net
Man Utd e do yllin e Ajaxit
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 22:33, 15 April 2019
Manchester United është duke tentuar të bëjë një transferim të madh nga Ajaxi.

Manchester United po tenton transferojë David Neres nga Ajaxi.

‘Djajtë e Kuq’ duan ta transferojnë brazilianin nga skuadra holandeze gjatë afatit kalimtar veror, përcjell lajmi.net.

Për transferimin e David Neres, Manchester United duhet të paguajë 55 milionë euro.

Në garë për transferimin e sulmuesit janë edhe Chelsea, Everton dhe Arsenal. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO