Man Utd – Arsenal, super gol (VIDEO)

Juan Mata ka kaluar në epërsi Manchester Unitedin në duelin ndaj Arsenalit. Mesfushori spanjoll realizoi në minutën e 69-të.

Sport

19/11/2016 14:57

http://www.dailymotion.com/video/x52onwf_juan-mata-goal-hd-manchester-united-1-0-arsenal_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.