Man Utd 5:0 RB Leipzig, notat e lojtarëve

Manchester Unitedi ka mposhtur me lehtësi dhe rezultat të thellë 5-0 RB Leipzigun në ndeshjen e dytë të Grupit H në Ligën e Kampionëve.

Sport

28/10/2020 23:33

Marcus Rashford ka pasur një natë të paharruar, duke shënuar tri gola në këtë ndeshje, shkuan lajmi.net.

Mason Greenwood dhe Anthony Martial ishin dy futbollistët e tjerë që u regjistruan në listën e golashënuesve.

Rashford për paraqitjen në këtë ndeshje u vlerësua me notën 9.3./Lajmi.net/