Man City me transferim 100 milionësh nga Serie A – Lajmi.net
Man City me transferim 100 milionësh nga Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:11, 12 January 2019
Manchester City janë skuadrat e fundit që i është bashkuar garës për mesfushorin e Napolit, Allan.

Mesfushori brazilian, është një në mesin e lojtarëve më rritjen më të vrullshme në dy sezonet e fundit.

Paraqitje e mira i kanë ndihmuar që të pranojë ftesë edhe nga Kombëtarja e Brazilit, me të cilën ka regjistruar dy paraqitje.

Rritja e tij mund t’i sjellë Napolit deri 100 milionë euro.

Është skuadra e Manchester Cityt që dëshiron  transferimin e 28 vjeçarit, për të cilin janë të gatshëm t’i paguajnë Napolit deri në 100 milionë euro, njofton ‘Tuttomercato’, përcjell ‘lajmi.net’.

Allan, është pjesë e Napolit që nga viti 2015, ku ishte transferuar nga Napoli./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO