Man City – Bayern Munich dhe Real Madrid – Chelsea, kryendeshjet çerekfinale në Ligën e Kampionëve

Në Nyon të Zvicrës është bërë hedhja e shortit për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Përballja kryesore pa dyshim se do të jetë ajo ndërmjet Manchester Cityt dhe Bayern Munichut. Ndeshja e parë luhet në Angli, shkruan lajmi.net. Kampionët në fuqi të Ligës së Kampionëve, Real Madridi do të ketë punë me Chelsean. Takimi … Continue reading Man City – Bayern Munich dhe Real Madrid – Chelsea, kryendeshjet çerekfinale në Ligën e Kampionëve