Man City 1:1 Everton, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

.

Sport

21/08/2017 23:14

Manchester City dhe Everton kanë ndarë pikët duke luajtur barazim 1:1 në ‘Etihad Stadium’ në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës.

Rooney shënoi për mysafirët e Evertonit, për të barazuar në 1:1 Sterling.

Vlerësimet e lojtarëve nga kjo ndeshje, i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/