Majlinda Zeka e thotë publikisht se reperi Majk nuk kujdeset financiarisht për djalin – Lajmi.net
Majlinda Zeka e thotë publikisht se reperi Majk nuk kujdeset financiarisht për djalin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:24, 12 July 2018
Shkak i afërsisë me reperin Majk, Majlinda Zeka u bë emri më i komentuar në mediat rozë.

Lidhja e tyre nuk zgjati shumë mirëpo prapa la gjurmë të mëdha e të ëmbla, si linja e djalit Roan, shkruan lajmi.net

Në fillim i pyetur nga lajmi.net Majk nuk kishte dashur as të flas në raport me shtatzëninë e Majlindës e pas disa tentativave për të rënë në kontakt me të e pati mohuar se po bëhet baba.

Pavarësisht se e kishte vështirë ta pranonte këtë realitet, ndjenja e të qenit prind bëri që ai të flas emocionalisht nëpër disa intervista dhe të tregoi se ndihet shumë i lumtur, por ajo çfarë ka befasuar të gjithë ishte përgjigja e Majlindës në pyetjen e një ndjekësi.

Ish e dashrua e tij, nëna e Roanit thotë se reperi i njohur nuk kujdeset financiarisht për djalin e tyre./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO