Majku i bashkëpunimeve, nesër publikohet projekti i radhës me Xhensila Myrtezaj

Majku ka “shpërthyer” këtë vit me bashkëpunime të shumta. Kësaj radhe ka befasuar me bashkëpunimin e radhës me Xhensila Myrtezaj, shkruan lajmi.net. “T’i fala” do të lansohet të shtunën (10 qershor). Majk ka publikuar disa imazhe përkrah Xhensilës në llogarinë e tij të Instagramit teksa ka zbuluar kohën e lansimit të bashkëpunimit. “Nesër, T’i fala”,…

ShowBiz

09/06/2023 19:27

Majku ka “shpërthyer” këtë vit me bashkëpunime të shumta.

Kësaj radhe ka befasuar me bashkëpunimin e radhës me Xhensila Myrtezaj, shkruan lajmi.net.

“T’i fala” do të lansohet të shtunën (10 qershor).

Majk ka publikuar disa imazhe përkrah Xhensilës në llogarinë e tij të Instagramit teksa ka zbuluar kohën e lansimit të bashkëpunimit.

“Nesër, T’i fala”, ka shkruar artisti në fotot e shkëputura nga xhirimet e videoklipit.

Majk sapo ka publikuar një tjetër bashkëpunim me Lumi B, DJ PM, DJ Dagz dhe Zaza./Lajmi.net/