Majku dhe Ghetto Geasy ftohin raportet e tyre

Majk dhe Ghetto Geasy, janë dy artistë të pandashëm e gjithashtu pjesë e grupit “Babastars”. Dyshja megjithatë ishin miq të ngushtë edhe pas kamerave, shkruan lajmi.net. Nuk kalonte vera pa një këngë të përbashkët mes artistëve, por si duket kjo traditë mes tyre mund të thyhet këtë vit. Burime të Prive bëjnë të ditur se…

ShowBiz

30/05/2023 12:54

Majk dhe Ghetto Geasy, janë dy artistë të pandashëm e gjithashtu pjesë e grupit “Babastars”.

Dyshja megjithatë ishin miq të ngushtë edhe pas kamerave, shkruan lajmi.net.

Nuk kalonte vera pa një këngë të përbashkët mes artistëve, por si duket kjo traditë mes tyre mund të thyhet këtë vit.

Burime të Prive bëjnë të ditur se prej disa kohësh përflitet për një ftohje mes artistëve.

Ndryshe, Majk së fundi ka publikuar projektin e përbashkët me 2 Ton./Lajmi.net/