Majk në Tiranë, sjell pamje i zhveshur në shtrat (Foto)

Pas sukseseve të shumta me projektet e fundit, sidomos këngën 'Fund' e cila për 2 ditë arriti milionshin e parë, reperi Majk nuk ka të ndalur.

ShowBiz

09/12/2016 14:31

Ai po vazhdon angazhimet e tij me koncerte të shumta e sot ka shkuar në qytetin e Tiranës, shkruan lajmi.net

Si duket rruga e ka lodhur reperin dhe ka vendosur të pushoj që nesër më 10 dhjetor të jetë i gatshëm për të performuar para një numrit sigurisht të madh njerëzish./lajmi.net