Majk kalon ditën me djalin e tij Roanin, e gëzon duke i blerë lodrat e preferuara

Majk e ka kaluar sot ditën me djalin e tij,

ShowBiz

28/10/2020 18:33

Reperi i njohur shqiptar, Majk, ditën e sotme e ka kaluar me personin e tij më të rëndësishëm, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për djalin e tij Roanin i cili duket i gëzuar pranë babait.

Majk madje ia ka plotësuar dëshirën djalit duke ia blerë lodrat e preferuara dhe sigurisht se edhe ky fakt e ka bërë Roanin e vogël të ndihet mjaft mirë.

Ishte Majk ai i cili i ka publikuar disa imazhe në Instastory. Ajo se çfarë vihet re tjetër është ngjashmëria e madhe e dyte, babë e bir./Lajmi.net/