Majk kaloi pasditen me personin më të shtrenjtë për të

19:46 | 17 Janar 2020

Majk pasditen e sotme e kaloi me Roanin.

Majk është shumë i angazhuar me koncerte brenda dhe jasht vendit, e kjo gjë e bën të jetë larg familjes, shkruan lajmi.net.

Pasditen e sotme, reperi e kaloi bashkë me djalin, Roanin, ndërsa me ndjekësit ndau një video ku shfaqej në prehrin e djalit.

Për ndryshe, Majk ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në karrierë, ndërsa pritet që edhe gjatë 2020-ës të sjell projekte të reja muzikore. /Lajmi.net/