Majk flet për rrahjen mes Babastars dhe OTR (Video)

Pas rrahjes që ndodhi muaj më parë mes Babastars dhe anëtarëve të OTR nuk pati pothuajse asnjë reagim dhe deklaratë nga pjesëtarët e asnjërit nga labelat.

ShowBiz

24/11/2016 14:50

Mirëpo është Majk ai i cili ka thyer një heshtje të tillë, shkruan lajmi.net

Ai thotë se është i lumtur që të paktën personat e implikuar në konflikt nuk patën pasoja serioze dhe gjithashtu shprehet se reperët shqiptarët nuk e promovojnë dhunën, pavarësisht se tekstet e këngëve të tyre ndonjëherë thonë të kundërtën./lajmi.net

YouTube player