Majk e Gjiko së shpejti me këngë të re

Valës së prurjes së bashkëpunimeve të reja u janë bashkëngjitur edhe dy rep-artistet Majk e Gjiko.

ShowBiz

07/05/2022 11:02

Dyshja siç duket kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net

E këtë e kanë bërë të ditur vet reperet përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

“Së shpejti”, ishte mbishkrimi i Majk në fotografi.

Ndryshe kujtojmë që dy reperet janë aktiv me koncerte brenda dhe jashtë vendit.  /Lajmi.net/