Macklemore në bashkëpunim me Ed Sheeran, bën këngë për vajzën e vogël (Audio)

Macklemore dhe Ryan Lewis kthehen me muzikë të re, këtë herë bashkpunim me Ed Sheeran.

ShowBiz

06/08/2015 18:13

Macklemore ka lajmëruar lindjen e vajzës së tij përmes këngës së re që ka lansuar ‘Growing up’.

Kënga vjen në bashkëpunim me këngëtarin shumë të dashur, Ed Sheeran, ndërsa i është dedikuar pikërisht vajzës së tij të vogël, transmeton Lajmi.net.

Macklemore dhe Ryan Lewis nuk kanë lansuar asgjë të re prej vitit 2012, kur kanë ‘bombarduar’ me hitet ‘Thrift Shop’ dhe ‘Can’t Hold Us’./Lajmi.net

YouTube player