Maccabi Haifa – Juventus, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Maccabi Haifa – Juventus, e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League. Ndeshja fillon në orën 18:45 dhe luhet në “Sammy Offer Stadium”, transmeton lajmi.net. “Zonja e Vjetër” do ta tentojë një fitore sot, për ta harruar humbjen e pësuar nga Milani në derbi. Më poshtë gjeni 11-shet…

Sport

11/10/2022 17:34

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Maccabi Haifa – Juventus, e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League.

Ndeshja fillon në orën 18:45 dhe luhet në “Sammy Offer Stadium”, transmeton lajmi.net.

“Zonja e Vjetër” do ta tentojë një fitore sot, për ta harruar humbjen e pësuar nga Milani në derbi.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/