Lyrical Son ‘shndërron’ familjen në ekip futbolli (Foto)

Jemi mësuar të shohim fotografi të zakonshme familjare të artistëve tanë, por diçka më të veçanta i solli Lyrical Son.

ShowBiz

21/08/2017 15:59

Ai mori bashkëshorten e tij Gresën dhe vajzën Evën dhe vishën fanella të lojëtarëve të futbollit, shkruan lajmi.net.

Meqenëse reperi ishte tifoz i ekipit të Arsenalit, vendosi që bashkë me vajzën dhe gruan të vishen me fanella të atij ekipi pak para ndeshjes së futbollit.

Çifti shpërndanë disa imazhe të ëmbla bashkë me vogëlushen, duke marrë vetëm komente pozitive nga ndjekësit. /Lajmi.net/