Lyrical Son paralajmëron këngën e re

Lyrical Son po vjen me këngë të re. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Instagram .

ShowBiz

10/02/2015 10:35

Ai ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram brenda së cilës ja ka lënë një shkrim ku tregon se po sjell projekt të ri muzikor por nuk ka dhënë detaje shtesë, duke e lënë kështu surprizë për fansat e tij.

‘Guitar Check, Sax Check, Bass Check, tash veq edhe ca komponente tjera dhe kemi kengen plakooo…!!!’ janë fjalët e tij