Lyrical Son, Ledri Vula dhe Mc Kresha vijnë me këngën e re “Menemadhe” – Lajmi.net
Lyrical Son, Ledri Vula dhe Mc Kresha vijnë me këngën e re “Menemadhe”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:19, 31 January 2019
Vijnë me bashkëpunimin e radhës.

Reperët, Lyrical Son, Ledri Vula dhe Mc Kresha kanë lansuar projektin e ri muzikor të titulluar “Menemadhe”, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë e tyre ritmike vjen e finalizuar edhe me videoklip, të realizuar në një nga bregdetet shqiptare.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë reperët nën producimin e StrikeBeatz & K-Master, Mix & Master: PRESSPLAY kurse për muzikën janë kujdesur: Dukagjin Muhaxheri, Erno.

Vlen të ceket se, ky projekt është pjesë e albumit të PINT, “United State of Albania”, që pritet të dalë së shpejti. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO