Luton s’lëshon “pe” – barazon sërish rezultatin kundër Arsenalit

Është realizuar edhe goli i katërt në ndeshjen ndërmjet Luton Town dhe Arsenalit. Luton Town ka barazuar sërish rezultatin 2:2 kundër Arsenalit, shkruan lajmi.net. Adebayo është autor i golit të dytë për vendasit, në minutën e 50-të. ⚽️🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 GOAL | Arsenal 2-2 Luton | Adebayo LUTON HAVE EQUALIZED ONCE AGAIN!!!!pic.twitter.com/yt7hQoiXZ3 — Tekkers Foot (@tekkersfoot) December…

Sport

05/12/2023 22:28

Është realizuar edhe goli i katërt në ndeshjen ndërmjet Luton Town dhe Arsenalit.

Luton Town ka barazuar sërish rezultatin 2:2 kundër Arsenalit, shkruan lajmi.net.

Adebayo është autor i golit të dytë për vendasit, në minutën e 50-të.


Takimi mes Luton dhe Arsenalit është në kuadër të javës së 15-të në elitën e futbollit anglez./Lajmi.net/