Lumi B vjen me bashkëpunim

Artistët e shumë hiteve, Lumi B, Blunt dhe Real kanë publikuar një këngë të re. Projekti muzikorë është titulluar “Benzo” dhe është kompletuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Tekst shkrues të kësaj këngë janë Lumi B, Gang dhe Shaolin. Ndryshe, kënga pritet të jetë një tjetër projekt i suksesshëm i artisteve./Lajmi.net/

ShowBiz

22/06/2024 10:10

Artistët e shumë hiteve, Lumi B, Blunt dhe Real kanë publikuar një këngë të re.

Projekti muzikorë është titulluar “Benzo” dhe është kompletuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Tekst shkrues të kësaj këngë janë Lumi B, Gang dhe Shaolin.

Ndryshe, kënga pritet të jetë një tjetër projekt i suksesshëm i artisteve./Lajmi.net/

YouTube player