Lumbardhi cak i të gjithë banorëve, emri më i lakuar në thashetheme

Lumbardh Salihu është një nga banorët e Big Brother Vip Kosova i cili filloi këtë rrugëtim me një “dashuri të dështuar”. Ai që nga dita e parë shfaqi ndjenjat për Albën por nuk i mori të njejtat nga ajo dhe hoqi dorë, shkruan lajmi.net. Gjatë prajmit u shfaq një klip i banorëve që kanë krijuar…

ShowBiz

20/11/2023 23:20

Lumbardh Salihu është një nga banorët e Big Brother Vip Kosova i cili filloi këtë rrugëtim me një “dashuri të dështuar”.

Ai që nga dita e parë shfaqi ndjenjat për Albën por nuk i mori të njejtat nga ajo dhe hoqi dorë, shkruan lajmi.net.

Gjatë prajmit u shfaq një klip i banorëve që kanë krijuar grupe dhe kanë folur për njëri tjetrin.

Lumbardhi ishte njëri nga banorët që u përmend më së shumti dhe mori komente negative nga të gjithë.

Ai tha se këtë e konsideron si diçka e mirë pasi që po e bëjnë lojtar më të fortë. /Lajmi.net/ 

YouTube player