Luks përtej luksit, Loredana e reklamon orën me gurë të çmuar

17:08 | 31 Korrik 2021

Foto: Instagram

Loredana bën jetë luksi.

Rep artistja kosovare e cila jeton dhe vepron në Zvicër siç dihet e shihet nga rrjetet sociale bën jetë luksoze, shkruan lajmi.net.

Loredana nuk heziton që të reklamojë gjërat firmato që posedon e ti ndajë me fansat dhe ndjekësit e saj që e përcjellin në instagram.

Së fundmi ajo ka reklamuar orën me gurë të çmuar.

Theksojmë, se projekti i fundit është bashkëpunimi me Mozzikun me titull “Nëse don”./Lajmi.net/