Lukaku zgjedh trajnerin ideal në Man Utd – Lajmi.net
Lukaku zgjedh trajnerin ideal në Man Utd
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:51, 14 September 2018
Romelu Lukaku ka mbështetur menaxherin e Manchester United, Jose Mourinho.

Romelu Lukaku ka mbështetur Jose Mourinhon për të vazhduar në postin e menaxherit të Manchester United.

Sulmuesi belg i ka dalë në mbrojtje portugezit të kritikuar së fundmi pas dy humbjeve të njëpasnjëshme në fillim të sezonit në Premierligë.

“Njerëzit duhet ta vlerësojnë më shumë”, u shpreh Lukaku për “BBC”.

“Ka shumë pak persona në këtë botë që janë të sinqerta si ai”, theksoi belgu. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO