Lukaku shënon sërish për Interin

14:36 | 18 Gusht 2019

Romelu Lukaku shënoi përsëri kur Inter mposhti skuadrën e Serie C Gozzano 2-0 të dielën.

Lukaku shënoi katër gola në debutimin e tij në Inter fundjavën e kaluar, por fokusi që nga atëherë ka qenë mbi të.

Sidoqoftë, sulmuesi shkoi në një farë mënyre duke iu përgjigjur kritikëve ndërsa startoi bashkë me Lautaro Martinez kundër Gozzano dhe realizoi, përcjell lajmi.net.

Joao Mario nuk ishte as një zëvendësues, duke nxitur spekulime se ai është afër largimit nga Nerazzurri.

Galatasaray dhe Monaco kanë qenë të lidhur me portugezin javët e fundit. /Lajmi.net/