Luizi: Kam frikë se publiku do të më shohë vetëm

Olta dhe Kiara janë në nominim me njëra-tjetrën kokë më kokë. Njëra nga to largohet nesër (e shtunë), shkruan lajmi.net. Luizi gjatë “prime-t” ka deklaruar se nëse Kiara eliminohet të shtunën edhe ai largohet. Por deklaratë kjo e ndryshuar pak ditë më vonë, pasi Kiara ia ka kërkuar ta fitojë për të dy. Mëngjesin e…

ShowBiz

24/03/2023 12:47

Olta dhe Kiara janë në nominim me njëra-tjetrën kokë më kokë.

Njëra nga to largohet nesër (e shtunë), shkruan lajmi.net.

Luizi gjatë “prime-t” ka deklaruar se nëse Kiara eliminohet të shtunën edhe ai largohet.

Por deklaratë kjo e ndryshuar pak ditë më vonë, pasi Kiara ia ka kërkuar ta fitojë për të dy.

Mëngjesin e sotëm, ai ka biseduar me Visin.

Ai u shpreh i frikësuar se publiku e dëshiron të vetëm në lojë./Lajmi.net/