Luizi ia tregon tatuazhet që i kishte dedikime, Kiara: Mendova që isha e veçantë

Luizi dhe Kiara tashmë janë çifti më i përfolur i momentit. Romanca e tyre është ndër më të pëlqyerat e krijuar brenda “BBVA”, shkruan lajmi.net. Ani pse kohë pas kohe ara kanë edhe konflikte, çifti kalojnë kohë duke zbuluar gjëra me njëri-tjetrin. Edhe në një diskutim që kanë bërë mbrëmë, Luizi dhe Kiara kanë folur…

ShowBiz

24/03/2023 12:03

Luizi dhe Kiara tashmë janë çifti më i përfolur i momentit.

Romanca e tyre është ndër më të pëlqyerat e krijuar brenda “BBVA”, shkruan lajmi.net.

Ani pse kohë pas kohe ara kanë edhe konflikte, çifti kalojnë kohë duke zbuluar gjëra me njëri-tjetrin.

Edhe në një diskutim që kanë bërë mbrëmë, Luizi dhe Kiara kanë folur rreth tatuazheve që këngëtari shkodran ka në trup.

Këngëtari nuk ka hezituar t’i tregonte që moderatores tatuazhet që i ka dedikime tashmë për ish partneret e tij.

“Kjo është tribal, kisha një emër të shkruar këtu, isha 19-20 vjeç, kalama, tatuazhi i parë, bëja tipin romantik, ta tregoj edhe emrin e saj sapo të dalim”, i ka treguar Luizi.

Në anën tjeter Kiarës nuk u duk që i pengoi një gjë e tillë por që u shpreh se kishte menduar se është e veçantë.

“E paske bërë rrugë me shkrimin e emrave, mendova që isha e veçantë”, i tha Kiara me shaka./Lajmi.net/

@bbvmoments

#luizejlli #bbv #bbva #bbvipalbania #bbvip #bbv2 #bigbrothervip2 #tiktokalbania🇦🇱 #luizi #teamluiz #meluizin #big_brother #bigbrother #topchanel #oltagixhari

♬ original sound – bbv moments