Luizi ia sheh “sherrin” motrës së tij, humb tre mijë ndjekës pas ndryshimit në ‘Instagram’

‘Instagrami’ i Luizit, ka pësuar ndryshim mbrëmjen e sotme. Motra e këngëtarit ka marrë nën menaxhim, teksa i ndryshuar edhe emrin, shkruan lajmi.net. Ajo ka treguar edhe arsyen, duke thënë se ‘Instagrami’, po sulmohet në të gjitha mënyrat për tu “vjedhur”. Por, fansat duket se nuk janë të kënaqur me këtë dhe po i bëjnë…

ShowBiz

21/03/2023 20:53

‘Instagrami’ i Luizit, ka pësuar ndryshim mbrëmjen e sotme.

Motra e këngëtarit ka marrë nën menaxhim, teksa i ndryshuar edhe emrin, shkruan lajmi.net.

Ajo ka treguar edhe arsyen, duke thënë se ‘Instagrami’, po sulmohet në të gjitha mënyrat për tu “vjedhur”.

Por, fansat duket se nuk janë të kënaqur me këtë dhe po i bëjnë “unfollow” atij.

Për vetëm dy orë këngëtari ka humbur tre mijë ndjekës./Lajmi.net/