Luizi i gatshëm të largohet për të, Kiara-Kristit: S’më rrihet me asnjë tjetër këtu, përveç teje

Pas “prime-t” të kaluar banorët janë argëtuar dhe kanë shijuar muzikën në oborrin e shtëpisë së “BBVA”. Biseda, vallëzime e shumëçka ndodhi mbrëmë, shkruan lajmi.net. Një video është bërë virale, ku Kiara ka qëndruar afër Kristit. Një deklaratë e saj u ka rënë në sy shumë ndjekësve. Në një moment, teksa Kristi po qëndronte vetëm,…

ShowBiz

22/03/2023 14:49

Pas “prime-t” të kaluar banorët janë argëtuar dhe kanë shijuar muzikën në oborrin e shtëpisë së “BBVA”.

Biseda, vallëzime e shumëçka ndodhi mbrëmë, shkruan lajmi.net.

Një video është bërë virale, ku Kiara ka qëndruar afër Kristit.

Një deklaratë e saj u ka rënë në sy shumë ndjekësve.

Në një moment, teksa Kristi po qëndronte vetëm, Kiara afrohet pranë tij duke kërcyer.

Duke qeshur, Kiara drejtohet nga Kristi duke i thënë që nuk i rrihet me asnjë person tjetër përvec atij. Kristi duke qeshur i përgjigjet: “po, normal”.

Ndërsa, Luizi tha se do të largohet nëse Kiara eliminohet në nominim kundër Oltës./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by luizi 🥇 (@mbreti_luiz)