Luizi bisedon me Kiarën: Do i nxjerr një nga një

Olta dhe Kiara janë në nominim kokë më kokë. Njëra nga ato largohet të shtunën, shkruan lajmi.net. Më e rrezikuara nga ato është Kiara, dhe këtë e mendojnë pothuajse të gjithë. Ditën e sotme Luizi dhe Kiara kanë qëndruar në krahët e njëri-tjetrit. Luizi i ka thënë moderatores se do të i nxjerrë të gjithë…

ShowBiz

23/03/2023 17:20

Olta dhe Kiara janë në nominim kokë më kokë.

Njëra nga ato largohet të shtunën, shkruan lajmi.net.

Më e rrezikuara nga ato është Kiara, dhe këtë e mendojnë pothuajse të gjithë.

Ditën e sotme Luizi dhe Kiara kanë qëndruar në krahët e njëri-tjetrit.

Luizi i ka thënë moderatores se do të i nxjerrë të gjithë një nga një.

Ai tha se i sheh si pengesë për të qenë me të prandaj do i duhet t’i kalojë./Lajmi.net/