Lugati publikon projektin e ri, befason me paraqitjen e tij në klip

Lugati është ish banori i “Big Brother VIP Kosova” që u komentua shumë për paraqitjen e tij. Këngëtari nuk heziton aspak të provokojë edhe në videoklipet e tij, shkruan lajmi.net. Së fundi ai ka publikuar një projekt të ri. “Lemon Pie”, quhet projekti i tij i cili shfaqet në gjuhën angleze. Videoklip vjen me ngjyra…

ShowBiz

08/06/2023 17:01

Lugati është ish banori i “Big Brother VIP Kosova” që u komentua shumë për paraqitjen e tij.

Këngëtari nuk heziton aspak të provokojë edhe në videoklipet e tij, shkruan lajmi.net.

Së fundi ai ka publikuar një projekt të ri.

“Lemon Pie”, quhet projekti i tij i cili shfaqet në gjuhën angleze.

Videoklip vjen me ngjyra dhe paraqet Gjonin goxha interesant./Lajmi.net/